Alveo

29. listopadu 2014 v 18:47 | net: |  Alveo (net)
ALVEO
skvělý 100% přírodní prostředek, unikátní kombinace 26 léčiv,
novinka - výsledek 30-letého výzkumu, klinicky ověřeno,
založeno na bioaktivaci, působí na buněčné úrovni,
harmonie, preventivně chrání Vaše zdraví, působí proti 50 nemocem:
rakovina, srdeční choroby, revma, cukrovka, artróza, osteoporéza...
podporuje srdce, stimuluje játra, ledviny, reguluje trávení a žlučník,
antialergické, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky,
imunita, metabolismus, detoxikace, energie, lepší sex, zpomaluje stárnutí


Dámy a Pánové,
ALVEO je skvělý přírodní produkt, založený na bioaktivaci, který
- chrání Vaše zdraví
- působí efektivně proti mnoha nemocem včetně rakoviny
- zpomaluje stárnutí

Po 30 letech výzkumu cítíme, že jsme přivedli na svět cosi čistého, čestného a majícího značnou hodnotu ... cosi, co se dotkne tisíců životů.
Tím že jste přišli na tyto stránky jste dostali briliantní šanci uchovat a zlepšit vaše zdraví. Prosíme využijte tuto šanci.
Pokud byste si také rádi vydělali peníze, nabízíme vám férový systém jak prodávat a distribuovat naše produkty.
S úctou
Akuna Health Products, Inc.


Vlastnosti
ALVEO má následující vlastnosti:
 • 100% přírodní produkt - bylinky s použitím bioaktivace
 • založeno na tisícileté tradici
 • vlastní výzkum a vývoj, trvající 30 let
 • unikátní řešení, mnoho přírodních součástí ve specifických poměrech
 • klinicky testováno s prokázanou efektivitou
 • tradičně pěstované bylinky bez použití chemických hnojiv, organicky certifikované
 • extrahované bez použití chemických roztoků
 • neobsahuje přidávané příměsi žádného druhu
 • dodáváno v lahvích ve formě roztoku
 • s lahví se dodává odměrka s ryskami; horní ryska značí běžnou denní dávku 28 ml
 • jedna láhev, cca 1 litr (přesně 950 ml), stačí přibližně na jeden měsíc
 • Alveo se dodává ve dvou variantách: Alveo Grape (s příchutí javorového sirupu) a Alveo Mint (s příchutí mentolu); pro diabetiky se doporučuje varianta Alveo Mint
 • doporučené užívání: jedna dávka denně ráno na lačno; při žaludečních obtížích po jídle kdykoli během dne nebo večera
 • doporučená dávka: dospělí (kteří váží 75 kg nebo méně a jsou zdraví): 30 g denně; dospělí (s váhou nad 75 kg nebo v případě zdravotních potíží): 60 - 120 g během dne; děti: 10 - 30 g denně (v závislosti na jejich váze a věku); Alveo bylo speciálně vytvořeno tak, aby se mohlo užívat od dětství až do seniorského věku; 30 g je 28 ml roztoku, jedna odměrka, která je k balení Alvea přiložena.
 • současná cena Alvea je 1360 Kč za jednu láhev plus balné a poštovné, Alveo zasíláme na dobírku.


Účinky
ALVEO má následující účinky:
 • odolnost proti nemocem: vyladění celého organizmu, posílení imunitního systému, antialergické, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky
 • prevence rakoviny: dostatek antitoxikantů, likvidujících nebezpečné volné radikály
 • prevence a pomoc při cukrovce: regulace hladiny cukru
 • silné srdce, zdravé cévy: snížení cholesterolu, podpora srdeční činnosti, úprava krevního tlaku, prokrvení kapilár, pružné krevní stěny, prevence kardiovaskulárních chorob,
 • dobré trávení a vylučování: úprava funkce celého trávicího traktu, optimalizace tvorby a složení žaludečních šťáv, úprava střevní mikroflóry, úprava činnosti jater a žlučníku, stimulace činnosti ledvin
 • fungující tkáně: urychlení a regulace látkové výměny, lepší výživa tkání, snížení obsahu toxinů a balastních látek
 • posílené svaly, pružnější klouby: mírně anabolické účinky, prevence artrózy
 • silnější kosti: prevence osteoporézy
 • jasná hlava a mozek: prokysličení mozkových buněk, rychlejší přenos vzruchů mezi neurony
 • pevné nervy: lepší soustředění, uklidnění, odolnost proti stresu
 • kondice, méně únavy: rychlejší vyplavení kyseliny mléčné ze svalů včetně srdce
 • kvalitnější sex: posílení potence včetně reprodukčních schopností
 • delší mládí: biochemická rovnováha, podpora zdravého buněčného množení, rychlejší hojivé procesy, regenerace všech tkání, zpomalení stárnutí


Bioaktivace
Bioaktivace je speciální postup, který AKUNA používá při zpracování bylinek.
Z životního prostředí jsou lidé soustavně bombardováni velkým množstvím chemikálií toxinů), které jsou v jejich tělech cizí. Abychom zůstali zdraví, musí být tento náklad toxinů odstraněn. Bioaktivace může urychlit proces eliminace a také zlepšit kvalitu tohoto procesu.
Termín "bioaktivace" označuje enzymatické vytváření reaktivních nosičů. Enzymy, nebo systémy enzymů, které umožňují tuto biotransformaci cizích příměsí, se nacházejí převážně v játrech. Proto jsou játra uznávána jakožto orgán filtrace a eliminace toxinů. Pokud vše funguje dobře, toxiny jsou eliminovány filtrací před tím, než by se mohly ukládat v těle nebo být vylučovány do obecného oběhu. Játra dostávají konstantní přísun krve z malých a velkých střev. Krev je uvnitř jater filtrována prostřednictvím ultrafiltračního procesu a enzymy pomáhají k vypuzení všech cizích komponent (toxinů) ven z těla.
Pro maximální funkci těchto enzymů jsou naše produkty "bioaktivovány". Bioaktivace je specielní proces přípravy bylinek (a jejich enzymů) v našich produktech. Toto je známo jakožto "rozbíjení inaktivace a denaturace" enzymů. Tímto postupem je zvýšena aktivita enzymů, a tím je umožněno aby se důležité živiny (vitamíny a minerály) dostaly do tkání a buněčných struktur.
Enzymatická reakce poskytuje větší kvalitu zdraví tím, že stimuluje imunitní systém a dovoluje, aby fungoval lépe. Toto je hlavní cíl biologické aktivace, aby se zlepšila kvalita imunitního systému a také kvalita jaterních funkcí v procesu filtrace. Silou těchto enzymů je vytvořena chemická reakce, která pomáhá v procesu eliminace toxinů, které by mohly způsobit rakovinu nebo vývojové deformace.


Dopis Dr. Khoshbina
Vážení!
Za léta své praxe v přírodní medicíně a homeopatii jsem zjistil, že téměř všichni mí pacienti trpěli nedostatkem důležitých živin, vitamínů a minerálů. Aby byla má péče dokonalá, musel jsem jim předepisovat různé léčivé byliny, vitamíny a minerály. Na co si všichni stěžovali, ať už užívali výše uvedené nebo předepsané syntetické léky, bylo, že užívají příliš mnoho pilulek a zapomínají je brát pravidelně. Přáli si mít jeden produkt, který obsahuje všechny potřebné živiny.
Uvědomoval jsem si důležitost vytvoření nápoje, jež by byl vhodný pro všechny a každý by z něj mohl mít každodenní užitek. Bylo mi jasné, že tento nápoj by měl mít příjemnou chuť a měl by obsahovat všechny dostupné přírodní látky, které jsou zdraví prospěšné.
Alveo obsahuje nejoptimálnější úroveň živin a působí jako prevence. Posiluje imunitní systém a pomáhá odstraňovat škodlivé látky, se kterými se každodenně setkáváme. Po létech výzkumů, analýz a testování, bylo Alveo zdokonaleno a nyní je dostupné i Vám, Vaší rodině a přátelům.
Alveo je 100% přírodní léčivý nápoj, vyroben z 26 bylin, které jsou pro své jedinečné vlastnosti používány na celém světě.
Dr. Sohrab Khoshbin
Dr. Khoshbin signature


ALVEOALVEO ® - bylinné tonikum pro harmonii organismu
ALVEO je unikátní botanický zdravotní produkt a potravinový doplněk na profesionální úrovni. Jeho celý rozsah bezpečných a efektivních bylinných složek Vás osvěží, posílí a nabije vás energií. ALVEO je navrženo tak, aby dodávalo extra živiny a výživnou podporu potřebnou pro udržení energie a životní sílu. Je to také antioxidant, což vám umožňuje detoxikaci, ochranu a revitalizaci. ALVEO poskytuje nejlepší výživnou ochranu proti vnějším, dietním a životním stresům.
ALVEO se skládá ze botanik získaných na nejmodernější úrovni. Naše bylinky podléhají velmi přísným kriteriím, což zaručuje jedinečnou kvalitu, čistotu a potenciál. Co nás činí kvalitnějšími? ALVEO se vyrábí na základě vysoce dokonalého vědeckého vzorce a obsahuje pouze účelový výběr léčebných ingrediencí - těch, které jsou dlouho známy a pochopeny jak v tradiční, tak moderní medicíně. Každá součást byla vybrána specificky pro její roli ve vzorci ALVEO, ale to, co dává ALVEO jeho potenci je, že tyto součásti působí společně (synergicky). Kombinace a bezprecedentní kvantita každé součásti použité ve vzorci ALVEO zaručuje pro vás optimální prospěch.
Ve firmě AKUNA, společně s mnoha doktory, výzkumníky a specialisty na výživu, jsme vyvinuli botanický produkt, který je schopen pomáhat tolika lidem s tolika různými zdravotními problémy. Co je to za tajemství, jak je to možné? ALVEO je směs 26 z nejlepších světových bylinek, které jsou proslulé pro jejich výjimečné léčivé a posilující schopnosti. Tyto bylinky byly široce používány a jejich výhody dokumentovány doslovně po celém světě v průběhu tisíců let. Tyto botaniky jsou poté kombinovány se směsí přírodních šťáv, které byly vyvinuty výhradně pro ALVEO. To činí ALVEO velmi chutným a vonným.
Výzkum ukazuje, že ALVEO posiluje imunitní systém, reguluje buněčné funkce a pomáhá regeneraci poškozených buněk. Fakt, že ALVEO působí na velmi základní a kritické buněčné úrovni, pravděpodobně vysvětluje, proč je tak účinné v širokém spektru podmínek. Zde v AKUNě, společně s mnoha doktory na celém světě, jsme si rychle uvědomili, že se musíme vrátit k základům našeho těla. Což může vést buď k plýtvání živinami nebo k plýtvání naším tělem. ALVEO chrání naše těla tak, že nám dodává živiny na denním základě, což je hlavní důvod abyste pili ALVEO každý den. ALVEO je neocenitelné jako léčebný bylinný nápoj kvůli velkému množství jeho výhod a vlastností.
Základem všeho co děláme v AKUNě je silná víra, že tento produkt byl určen aby se objevil právě v této době, uprostřed milionů jiných zdravotních produktů, které jsou v současné době na trhu k dispozici. ALVEO bylo vyvinuto aby prošlo křížem krážem všechny země světa.

Naším závazkem je uvést ALVEO do celého světa. Cítíme, že jsme přinesli na trh cosi čistého, poctivého a majícího velkou hodnotu a cenu ... něco, co se dotkne tisíců životů v mnoha různých formách. V AKUNě pracujeme denně abychom čestně splnili náš závazek, ALVEO se stává široce známým a používaným uspokojuje zákazníky na celém světě. Vyzkoušejte si sami ALVEO, přesvěčte se a budete s námi souhlasit

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama