Alveo - zkušenost paní M.S.(54)

27. září 2014 v 14:03 | Josef Boháč |  život a zdraví
Dobrý den,
, mé iniciály jsou M.S. Je mi 54 let(Rumburk, Praha)..Začnu tím, že jsem měla rychlé životní tempo - práce, práce doma, odpočinek, občas bazén, plavání nebo sauna...Doma jsem vařila, měla jsem velkou rodinu. Pro ně jsem vařila a s nima jedla různé věci. To zn.špatný stravovací styl. V mé rodině nikdo neměl problém s cukrovkou.
A tak jsem ani nepostřehla, že se mi cukr zvyšuje. Kvůli zvětšující se únavě jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že mám zvýšený cukr(9). To byl začátek. Moc jsem o tom nepřemýšlela. Ale za dva až tři roky už byl cukr na hodnotě 14 a později 20... Tuto nemoc jsem neznala, podcenila ji, považovala jsem tento problém za neviditelný..
Moje doktorka mi však řekla, že mám velký problém, že mohu oslepnout a další zlé věci a že to musím vzít vážně. Hledala jsem na internetu a začala brát předepsané léky(diaprel, glukofage) od doktorky. Tato mi dovolila pít i byliny ale s tím, abych především brala její léky. -Změnila jsem jídelníček-bílý jogurt, později hroznové víno, mrkev, zázvor, kuřecí polévka a hlavně zelí-to hodně čistí krev.
Později mi manžel přinesl alveo, které je na tento problém opravdu dobré. Naučila jsem se kontrolovat svůj cukr viz obr.Cukr se začal pomalu snižovat a s ním odešla i hrozba věcí horších..

Dále- mám zakoupený kvalitní měřič tlaku, podobný jako používají doktoři a hlídám se celý den. To vám řekne, jak se chovat v každé situaci.
Pokud máte od doktora předepsané léky, požádejte jej, abyste mohli užívat i byliny. Zkuste užívat alveo, ono opravdu pomáhá, fyzicky i psychicky.............M.S.
---
at žena či muž máme seznam přání pro život...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama