Září 2014

Alveo - zkušenost paní M.S.(54)

27. září 2014 v 14:03 | Josef Boháč |  život a zdraví
Dobrý den,
, mé iniciály jsou M.S. Je mi 54 let(Rumburk, Praha)..Začnu tím, že jsem měla rychlé životní tempo - práce, práce doma, odpočinek, občas bazén, plavání nebo sauna...Doma jsem vařila, měla jsem velkou rodinu. Pro ně jsem vařila a s nima jedla různé věci. To zn.špatný stravovací styl. V mé rodině nikdo neměl problém s cukrovkou.
A tak jsem ani nepostřehla, že se mi cukr zvyšuje. Kvůli zvětšující se únavě jsem šla k doktorce a ta mi řekla, že mám zvýšený cukr(9). To byl začátek. Moc jsem o tom nepřemýšlela. Ale za dva až tři roky už byl cukr na hodnotě 14 a později 20... Tuto nemoc jsem neznala, podcenila ji, považovala jsem tento problém za neviditelný..
Moje doktorka mi však řekla, že mám velký problém, že mohu oslepnout a další zlé věci a že to musím vzít vážně. Hledala jsem na internetu a začala brát předepsané léky(diaprel, glukofage) od doktorky. Tato mi dovolila pít i byliny ale s tím, abych především brala její léky. -Změnila jsem jídelníček-bílý jogurt, později hroznové víno, mrkev, zázvor, kuřecí polévka a hlavně zelí-to hodně čistí krev.
Později mi manžel přinesl alveo, které je na tento problém opravdu dobré. Naučila jsem se kontrolovat svůj cukr viz obr.Cukr se začal pomalu snižovat a s ním odešla i hrozba věcí horších..

Dále- mám zakoupený kvalitní měřič tlaku, podobný jako používají doktoři a hlídám se celý den. To vám řekne, jak se chovat v každé situaci.
Pokud máte od doktora předepsané léky, požádejte jej, abyste mohli užívat i byliny. Zkuste užívat alveo, ono opravdu pomáhá, fyzicky i psychicky.............M.S.
---
at žena či muž máme seznam přání pro život...